O MNIE

Jestem uzależniona od zakupów, nimi poprawiam sobie nastrój. Zawsze się cieszę z tego, co upoluję. Trochę szyję, szydełkuję, wyszywam, ozdabiam swoje mieszkanie. Przeważnie daję nowe życie przedmiotom, które już straciły dla poprzedniego właściciela znaczenie. Przerabiam i mam z tego ogromną frajdę.


Użycie moich zdjęć bez mojej zgody jest kategorycznie zabronione. Jeżeli chcesz z któregoś skorzystać, zapytaj.


KONTAKT

sylwiabea@wp.pl

Blog > Komentarze do wpisu
WYGRAŁAM KONKURS

Jestem osobą z rodzaju tych, którym nic łatwo nie przychodzi. Nie należę do tzw. farciarzy. Ale i do mnie się szczęście uśmiechnęło, wygrałam konkurs: Stylizacja z paskiem z roli głównej na portalu KobietaMag.pl Wysłałam swoje zdjęcie w mojej ulubionej stylizacji lat 40. i ku memu zaskoczniu spodobało się ono organizatorom konkursu.

Sponsorem nagrody jest firma BREMI

Właśnie wczoraj dotarła do mnie nagroda i teraz się chwalę, paski są bardzo oryginalne. Jestem już posiadaczką jednego paska tej firmy, bardzo solidny, jestem z niego bardzo zadowolona, więc myślę, że i te będą się dobrze nosiły. Nie wiedziałam, że można te paski zamówić bezpośrednio u producenta. Po świętach zamówię sobie piękny czerwony pasek do strojów w stylu marynarskim i do stylizacji z lat 50. Szukałam już od dłuższego czasu soczyście czerwonego paska, ale bez sukcesu, ten upatrzony kosztuje niecałe 30 zł, kwota zachęcająca.

Na łamach portalu KobietaMag.pl ogłaszane są ciągle nowe konkursy. W obecnie trwającym można wygrać komplet bielizny firmy Kinga z kolekcji „Island of Dreams”.

 

 

piątek, 22 kwietnia 2011, sylwiabea

Polecane wpisy

  • CZY MOŻNA KUPIĆ COŚ W MUZEUM?

    Okazało się, że można kupić wiele ciekawych rzeczy. Rzeczy, które wywołują błysk w moim oku. A nie mam tu na myśli przedświatecznej wyprzedaży eksponatów;) z cz

  • BLISKO CIAŁKA

    Dzisiaj blisko ciała i krótko, tak jak to bywało na przełomie lat 50. i 60. Wyrazistości dodaje bluzka w moich ulubionych kolorachz pięknym obrazkiem i lakierow

  • MA SIĘ TO SZCZĘŚCIE

    Nie często mi się zdarzy kupić w sh coś po prostu ekstra. Coś takiego, że na widok tego czegoś nie udaje mi się ukryć przed ekspedientką błysku w oku. Wczoraj t

Komentarze
2011/04/23 09:05:48
gratuluje :) bardzo fajne paski
-
2011/04/23 15:04:34
Gratuluje, paski prezentują się wyśmienicie, sama nawet miałabym do czego je nosić hihi:)

Korzystając z okazji chciałabym życzyć Tobie i Twoim Najbliższym wesołych i radośnie spędzonych Świąt Wielkiej Nocy!:)
-
2011/04/24 14:04:46
Sylwio, najserdeczniejsze gratulacje z mojej strony! Cieszę się razem z Tobą, a paski są super, szczególnie czerwony jest bardzo oryginalny.
-
2011/05/02 11:57:21
gratuluję wygranej
żółty pasek to istne cudo