O MNIE

Jestem uzależniona od zakupów, nimi poprawiam sobie nastrój. Zawsze się cieszę z tego, co upoluję. Trochę szyję, szydełkuję, wyszywam, ozdabiam swoje mieszkanie. Przeważnie daję nowe życie przedmiotom, które już straciły dla poprzedniego właściciela znaczenie. Przerabiam i mam z tego ogromną frajdę.


Użycie moich zdjęć bez mojej zgody jest kategorycznie zabronione. Jeżeli chcesz z któregoś skorzystać, zapytaj.


KONTAKT

sylwiabea@wp.pl

Kategorie: Wszystkie | DIY | decoupage | haft | inspiracje | moda | retro | sprzedaż | szycie
RSS
poniedziałek, 26 grudnia 2016
ŚWIĘTA 2016

22:43, sylwiabea , DIY
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 kwietnia 2016
JUŻ DAWNO PO ŚWIĘTACH

Wiem, że już dawno po świętach, ale chcę pokazać świąteczne dekoracje, które gościły na mojej sofie. Kolejny mój wytwór, trochę się przy nim napracowałam, nałączyłam, nasztukowałam. Główny motyw, to oczywiście świąteczne jajeczka. Wyszło mega kolorowo i soczyście. Nawet trochę za kolorowo. Jednak wolę bardziej stonowane dekoracje w swoim domu. Chyba będę musiała komuś sprezentować ten komplet. Uszyłam jeszcze do tego jajeczkowy bieżnik na ławę/stół.

17:43, sylwiabea , szycie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 marca 2016
WESOŁYCH ŚWIĄT

Wszystko wykonane własną ręką. No prawie wszystko;)

19:26, sylwiabea , DIY
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 lutego 2016
ZIELONE PODUCHY

W oczekiwaniu na wiosnę.

01:02, sylwiabea , szycie
Link Komentarze (1) »
niedziela, 07 lutego 2016
W OCZEKIWANIU NA WIOSNĘ

Czekam na wiosnę, w planach poszewki na jaśki do salonu. Zdobyłam kawałek pięknej bawełny wg mnie z lat 70. Mimo wieku świetnie się prezentuje. Ciekawa jestem efektu końcowego.

00:23, sylwiabea , szycie
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 stycznia 2016
ŚWIĄTECZNYCH WYTWORÓW CIĄG DALSZY

W czasie wakacji odnowiłam, a właściwie po nowemu urządziłam pokój synusia. Zastosowałam biele i szarości. Dekoracje świąteczne też były w tej kolorystyce. Dodałam drobne elementy czerwieni z gotowych dekoracji z Jyska. Wszystkie świąteczne ozdoby szyję z ubrań, które nie nadają się do noszenia, a tym samym dostają drugie życie. Szare choineczki, skarpeta i jasiek na poduszkę to mój dawny golf, który sfilcował się lekko w praniu, ale nie na tyle, aby go wyrzucić, tylko znaleźć mu nowe zastosowanie.

marry_christmas4marry_christmas11marry_christmas5marry_christmas6

22:15, sylwiabea , szycie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 31 grudnia 2015
ŚWIĄTECZNE WYTWORY

Nie zdawałam sobie sprawy, że ostatni wpis na blogu zamieściłam równo rok temu. Jak ten czas leci. Kolejny raz tworzyłam świąteczne skarpety, część została w domu, a część trafiła do nowych domów.

marry_christmas2marry_christmasmarry_christmas3

20:56, sylwiabea , szycie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 29 grudnia 2014
ZIMA

21:11, sylwiabea
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 grudnia 2014
ŚWIĄTECZNE SKARPETY

Długo przed świętami zabrałam się za szycie bożonarodzeniowych skarpet. Materiały na świąteczne twory miały wcześniej zupełnie inne zastosowanie. Były to zasłony, męskie koszule, a nawet sukienka. Okazało się, że wszystkie materiały, o ile mają charakterystyczny dla świąt wzór, świetnie się nadają. Niektóre rzeczy mogą po prostu dostać nowe życie i stać się ozdobami w wielu domach. Wykrój oczywiście pochodzi z internetu, skarbnicy wszelakiej wiedzy. Świetnie się bawiłam, pewnie to powtórzę w przyszłym roku. "Uszczęśliwię" skarpetami kolejnych członków rodziny i znajomych.

19:54, sylwiabea , szycie
Link Komentarze (1) »
środa, 24 grudnia 2014
WESOŁYCH ŚWIĄT

23:06, sylwiabea
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14